O przygotwaniu do matury w naszej szkole napisano:

"Szczerze nie da się lepiej przygotować kogoś na maturę, niż tak, jak zrobiła to pani Aneta." Stanisław Swies

"Chodziłem na zajęcia Pani Anety od szkoły podstawowej. Znajomość języka ojczystego to zaleta, tym bardziej, że można ją wykorzystać na maturze, aby zyskać dodatkowe punkty, które z pewnością przydadzą się przy wyborze kierunku studiów. Polecam." Oskar R.

"Tegoroczne zajecia, choć były online, to bardzo pomogły mi przygotować się do matury. Bardzo polecam panią Anetę, ponieważ dokładnie wie co robi, jest bardzo pomocna i ogromnie uprzejma. Zajęcia były zawsze interesujące. Co tydzień pani Aneta zdołała mnie nauczyć coraz więcej. Mam całkowitą pewność, że wiem wszystko, co muszę wiedzieć by poszło mi doskonale na maturze."

"Bardzo satysfakcjonujące zajęcia, ciężka praca się opłaci." Rachela
"Zajęcia były zawsze ciekawe, Pani Aneta była zawsze przygotowana do zajęć i nigdy nie było tak, że czegoś się nie nauczyliśmy, ponieważ Pani Aneta ma fajny sposób wytłumaczenia słów. Zawsze miło spędzało sie czas i było dużo śmiechu . Na pewno polecam przyszłym maturzystom. " Kornelia C.

"Szybkie zajęcia, gdzie naprawdę dużo się można nauczyć, w tak krótkim czasie."

Amelia chętnie uczestniczy w zajeciach. Lekcje są ciekawe i pełne niespodzianek, za co serdecznie dziękuję. Wydaje mi się, że dzięki nauczaniu online dzieci widzą, ze komputer i internet mogą słuzyć również do nauki, a nie tylko do zabawy. Jest to też dla nich pewne wyzwanie, aby szukać rozwiazań i uzywać rożnych narzedzi w poznawaniu wiedzy.

Ewa Stachecka
24/02.2021

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani sukcesem szkolnym naszej córki Natalii, która przez 3 lata była uczennicą tej szkoły. Natalia bardzo często powtarzała jak dobrze się w niej czuła oraz atmosfera jaka w niej panowała miała pozytywny wpływ na naszą córkę. Panie nauczycielki, które miały bardzo dobry kontakt z uczniami mimo tych paru godzin w soboty był fantastyczny.Nie tylko nauka ale różne zabawy na dodatkowej godzinie były super!!!
Polska Szkoła w Killarney jest bardzo fajna, bezpieczna, panuje w niej idealny spokój. Bardzo jesteśmy zadowoleni, że nasza córka mogła uczęszczać do niej. Szkoła dba o uczniów pod każdym względem!!! Dzięki tak wspaniałej pani dyrektor Anety Truchan, która dba o wszystko, szkoła jest jednym słowem SUPEROWA!!!

DZIEKUJEMY BARDZO I ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO

Z poważaniem rodzice Natalii Guźda
14/06/2020

Kurs przygotowujący do matury był bardzo pomocny, rozwijał umiejętności pisania i czytania ze zrozumieniem a także był interesujący gdyż mieliśmy możliwość poznawania nowych słów i tematów podczas lekcji. Atmosfera na lekcjach była zawsze bardzo przyjemna. Zarówno zajęcia odbywające się w systemie stacjonarnej szkoły jaki i te w warunkach ekstremalnie nowych czyli w postaci  lekcji online były przeprowadzone bardzo profesjonalnie!  Nasza wspaniałą nauczycielka, Pani Aneta Truchan, swoim pedagogicznym podejściem i ciepłą acz wymagającą postawą zadbała o nasze psychiczne i merytoryczne przygotowanie do egzaminu dojrzałości, za co jestem Jej bardzo wdzięczna!!! Polecam udział w zajęciach każdej osobie, która chcę pisać maturę z języka polskiego.
 Karolina Gunia
11/06/2020