O nas

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani sukcesem szkolnym naszej córki Natalii, która przez 3 lata była uczennicą tej szkoły. Natalia bardzo często powtarzała jak dobrze się w niej czuła oraz atmosfera jaka w niej panowała miała pozytywny wpływ na naszą córkę. Panie nauczycielki, które miały bardzo dobry kontakt z uczniami mimo tych paru godzin w soboty był fantastyczny.Nie tylko nauka ale różne zabawy na dodatkowej godzinie były super!!!
Polska Szkoła w Killarney jest bardzo fajna,bezpieczna,panuje w niej idealny spokój.Bardzo jesteśmy zadowoleni,że nasza córka mogła uczęszczać do niej. Szkoła dba o uczniów pod każdym względem!!! Dzięki tak wspaniałej pani dyrektor Anety Truchan, która dba o wszystko, szkoła jest jednym słowem SUPEROWA!!!
DZIEKUJEMY BARDZO I ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO

Z poważaniem rodzice Natalii Guźda
14/06/2020

Kurs przygotowujący do matury był bardzo pomocny, rozwijał umiejętności pisania i czytania ze zrozumieniem a także był interesujący gdyż mieliśmy możliwość poznawania nowych słów i tematów podczas lekcji. Atmosfera na lekcjach była zawsze bardzo przyjemna. Zarówno zajęcia odbywające się w systemie stacjonarnej szkoły jaki i te w warunkach ekstremalnie nowych czyli w postaci  lekcji online były przeprowadzone bardzo profesjonalnie!  Nasza wspaniałą nauczycielka, Pani Aneta Truchan, swoim pedagogicznym podejściem i ciepłą acz wymagającą postawą zadbała o nasze psychiczne i merytoryczne przygotowanie do egzaminu dojrzałości, za co jestem Jej bardzo wdzięczna!!! Polecam udział w zajęciach każdej osobie, która chcę pisać maturę z języka polskiego.
 Karolina Gunia
11/06/2020