19 cze 2021

Zakończyliśmy przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Sprawdzenie uczniowskich umiejętności już w poniedziałek 21 czerwca 2021 roku!
Tegoroczna grupa bez wątpienia poradzi sobie na egzaminie, bo była wyjątkowo mocna. Znaleźli się w niej również absolwenci naszej szkoły.

Maturzyści,
Życzymy Wam połamania piór, dobrych wyborów po maturze i ciekawego życia.
Wszystkiego najlepszego!

Dziękujemy za dobre opinie o naszych zajęciach yes   Do zobaczenia.

"Szczerze nie da się lepiej przygotować kogoś na maturę, niż tak, jak zrobiła to pani Aneta." Stanisław Swies

"Tegoroczne zajęcia, choć były online, to bardzo pomogły mi przygotować się do matury. Bardzo polecam panią Anetę, ponieważ dokładnie wie co robi, jest bardzo pomocna i ogromnie uprzejma. Zajecia były zawsze interesujące. Co tydzień pani Aneta zdołała mnie nauczyć coraz więcej. Mam całkowitą pewność, że wiem wszystko, co muszę wiedzieć by poszło mi doskonale na maturze."

"Bardzo satysfakcjonujące zajęcia, ciężka praca się opłaci." Rachela

"Zajecia były zawsze ciekawe, Pani Aneta była zawsze przygotowana do zajęć i nigdy nie było tak, że czegoś się nie nauczyliśmy, ponieważ Pani Aneta ma fajny sposób wytłumaczenia słów. Zawsze miło spędzało sie czas i było dużo śmiechu . Na pewno polecam przyszłym maturzystom. " Kornelia C.

"Szybkie zajęcia, gdzie naprawdę dużo się można nauczyć, w tak krótkim czasie."

"Chodziłem na zajęcia Pani Anety od szkoły podstawowej. Znajomość języka ojczystego to zaleta, tym bardziej, że można ją wykorzystać na maturze, aby zyskać dodatkowe punkty, które z pewnością przydadzą się przy wyborze kierunku studiów. Polecam." Oskar R.