11 lis 2016
nauczyciele zapraszają cię do udziału w konkursie
 „KARTKA BOŻONARODZENIOWA – PODZIEL SIĘ RADOŚCIĄ”
 kartki te zostaną przesłane do szpitali dziecięcych w Polsce

Regulamin konkursu:
  1. Konkurs rozpoczyna się  12.11.2016 roku i trwa do 3.12.2016 roku.
  2. W konkursie mogą brać udział wszystkie dzieci uczęszczające do Polskiej Szkoły.
  3. Temat pracy: „Kartka bożonarodzeniowa - podziel się radością”
  4.  Wymagania konkursowe:
  • Wykonanie kartki bożonarodzeniowej dowolną techniką plastyczną
  • Napisanie na niej (tylko po polsku) oryginalnych życzeń bożonarodzeniowych skierowanych do dziecka, które Boże Narodzenie spędza w szpitalu
  • Umieszczenie informacji: skąd pochodzi kratka (Irlandia, Polska Szkoła, autor kartki itp.)
  • Praca konkursowa nie może przekraczać formatu A4 i mieścić się w kopercie formatu A4
  1. Kryteria oceny:
  • samodzielność wykonania pracy
  • kreatywność
  • walory literackie
  • walory artystyczne
  • zgodność z wyznacznikami konkursu
  1. Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową.
  2. Oceny prac, poprzez głosowanie, dokonają nauczyciele.
  3. Każda praca powinna być opatrzona danymi: imię i nazwisko, wiek autora i klasa do, której uczęszcza.
  4. Prace należy przynieść do szkoły najpóźniej 3.12.2016 roku w godzinach 10.00-18.00 do klasy pani Anety Truchan.
  5. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród (gry planszowe i książki) nastąpi 10.12.2016 roku.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY POWODZENIA!!!
                                                                                                          nauczyciele