25 maj 2016

W sobotę 4 czerwca 2016 roku Polska Szkoła organizuje wycieczkę dla wszystkich uczniów: godzinny rejs łodzią po wszystkich malowniczych jeziorach w Killarney oraz gry, zabawy i piknik w parku.

Szkoła pokryje połowę kosztów. Rodzice, którzy chcą udziału dziecka w wycieczce, zobowiązani są napisać pozwolenie (wzór poniżej) oraz zapłacić  3 euro za dziecko.

Będziemy zobowiązani jeśli zgłosicie Państwo chęć udziału do najbliższej soboty 28 maja 2016 – pozwoli nam to lepiej i bezpieczniej zaplanować ten dzień.

Lekcji w tym dniu nie będzie. Wszyscy przychodzą do szkoły na 9.30. Odbiór dzieci o 14.00 przed budynkiem szkoły.
Prosimy zadbać, aby dzieci miały wygodne buty, krem przeciwsłoneczny na twarzy oraz kurtkę przeciwdeszczową i prowiant z dodatkowym piciem.

Dzieci mają za sobą długie miesiące intensywnej nauki – zasłużyły na nagrodę heart

wzór pozwolenia:
Wyrażam zgodę, aby moje dziecko (imię i nazwisko) ………………………………………
wzięło udział w wycieczce szkolnej, w sobotę 4 czerwca 2016 roku. Załączam 3 euro.

Data i podpis rodzica