Start
Tak. Język polski można zdawać tak, jak każdy inny język obcy (np. francuski) podczas egzaminów Leaving Cert, czyli
  • wybierasz poziom podstawowym lub zaawansowany
  • egzamin obejmuje trzy części: pisemną (rozumienie ze słuchu i pisanie samodzielne) oraz ustną, na której uczeń prezentuje portfolio językowe.
  • egzamin ustny odbywa się przed Wielkanocą a egzamin pisemny w czerwcu, w irlandzkiej szkole średniej, do której chodzisz
Każdy uczeń klasy 6 szkoły średniej, który posługuje się językiem polskim w mowie i piśmie.
Tak. Zajęcia odbywają się co sobotę w budynku naszej szkoły, trwają 1,5 godziny i są odpłatne.
Krótko mówiąc - absolutnie wszystkiego, aby odnieść sukces na maturze z języka polskiego. Przygotujesz też portfolio językowe wymagane na egzaminie ustnym.
Bez wątpienia! Przeczytaj opinie innych maturzystów:
„Szczerze nie da się lepiej przygotować kogoś na maturę, niż tak, jak zrobiła to pani Aneta." Stanisław Swies

„Bardzo przydatne rady. Nauczyciel zawsze wychwyci błędy i tłumaczy jak je poprawić w prosty sposób. Oferuje przydatne zadania i potrafi dostosować lekcje do tematów, w których potrzebne jest dopracowanie". W.D.

„Wiele mi zajęcia z j.polskiego pomogły w dopracowaniu mojego słownictwa i formułowania poprawnych zdań. Cieszę się, że miałam okazję uczęszczać na zajęcia, na pewno to, co się nauczyłam przez ten czas przyda się w przyszłości”. K.D.

„Przed początkiem zajęć z Panią Anetą nie wiedziałam nic o polskiej maturze.Teraz czuję się na 100% gotowa na maturę. Pani Anety zajęcia nauczyły mnie bardzo dużo oraz były interesujące. Polecam te zajęcie wszystkim”.
Sylwia Grębowiec

„Niesamowita, troskliwa oraz profesjonalna nauczycielka :)”